LEGO 75311 STAR WARS Opancerzony maruder Imperium

LG-75311

Nowy produkt

4 szt.

199,00 zł

LG75311

LEGO 75311 Star Wars-Opancerzony maruder Imperium

Klocki LEGO Star Wars 75311 - Opancerzony maruder Imperium

Dzieci będą zachwycone możliwością odgrywania scen z drugiego sezonu serialu „Star Wars: Mandalorian” i wymyślania własnych historii dzięki zestawowi Opancerzony maruder Imperium (75311). Zestaw zawiera mnóstwo autentycznych funkcji zachęcających do zabawy, takich jak dwa miotacze klocków na przedzie statku, obrotowa tylna wieżyczka z dwoma miotaczami klocków, kokpit dla minifigurki LEGO®, łatwo dostępna kabina z miejscem na dwie minifigurki LEGO, punkt obserwacyjny oraz schowki na amunicję.

Dramatyczne konflikty

Ten zestaw zawiera cztery minifigurki LEGO: Greefa Kargę, dwóch szturmowców i artyleryjskiego szturmowca, który jest nowością na sierpień 2021 roku. W komplecie jest też odlotowe uzbrojenie oraz akcesoria do zabawy. Ponadto w zestawie znajdują się proste instrukcje, więc nawet początkujący konstruktorzy LEGO poradzą sobie z budowaniem.

Fantastyczne zabawki konstrukcyjne

Grupa LEGO już od 1999 roku tworzy modele kultowych statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaciz uniwersum Gwiezdnych Wojen™. Seria LEGO Star Wars odniosła największy sukces spośród wszystkich pozostałych, a różnorodność zestawów sprawia, że fani w każdym wieku znajdą tu coś dla siebie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

LEGO 75311 STAR WARS Opancerzony maruder Imperium

LEGO 75311 STAR WARS Opancerzony maruder Imperium

LG75311

Produkty Powiązane