PAPIER BIUROWY

Ostatnio przeglądane

Zdjecie Zobacz większe

PAPIER KSERO CAPTAIN UNIVERSAL 3030

0000023134

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

12,13 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Klasyczny papier do drukarki bądź kserokopiarki, który jest dostępny w naszej ofercie, idealnie sprawdza się zarówno w użytku biurowym, jak domowym. Może być wykorzystywany w nisko i średnio nakładowych urządzeniach oraz faksach na zwykły papier. Nadaje się do wydruku atramentowego oraz laserowego. Oferowane produkty zapewniają optymalne funkcjonowanie oraz konserwację sprzętu, co jest zasługą niewielkiego pylenia.

 W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości produkty o zróżnicowanej gramaturze i wymiarze. Dobra klasa papieru zapewnia wyjątkowo korzystny wydruk, oddający bardzo dobrze barwy. Dostarczamy również papier ekologiczny wykonany na bazie odpadów konsumenckich. Jego skład nie zawiera żadnych wybielaczy i rozjaśniaczy.

 Oferujemy uniwersalny papier ksero o bardzo dobrych parametrach. Opakowanie zbiorcze zawiera 5 ryz, po 500 arkuszy każda. Jest to więc rozwiązanie przede wszystkim ekonomiczne. Nasza oferta zawiera towary w wyjątkowo korzystnych cenach, a produkty zapewniają dużą oszczędność w użytkowaniu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: