PLAYMOBIL POSTERUNEK POLICJI PLAY BOX 70306

0000061992

Nowy produkt

2 szt.

89,90 zł

89,90 zł za szt.

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Zabawa produktami Playmobil wspiera dziecięcy rozwój, pobudza wyobraźnię do działania. Uczy kreatywności i zachęca do poznawania otaczającego go świata.

Zestaw z serii City Action Posterunek Policji Play Box to wspaniały zestaw, który rozkręci zabawę. Na tym komisariacie źli ludzie nie mają się z czego śmiać! Sprytny policjant właśnie aresztował złoczyńcę i natychmiast mocuje go do ściany kajdankami. „A teraz spójrz tutaj”, policjant przepytuje więźnia. Oczywiście obraz i wszystkie osobowości są bardzo precyzyjnie rejestrowane w komputerze. Odważna policja PLAYMOBIL jest zawsze na służbie, aby zapewnić prawo i porządek. Praktyczny plac zabaw składa się z dwóch skrzydłowych drzwi na zawiasach, za którymi ukryty jest kompletny mały komisariat policji.

Praktyczna walizka PLAYMOBIL zawiera dwie figurki PLAYMOBIL, policjanta i więźnia, aparat fotograficzny, kajdanki i wiele innych policyjnych dodatków.

Zestawy i ich poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć, a tym samym tworzyć nowe i niepowtarzalne kombinacje.

Zestaw przeznaczony jest zgodnie z zaleceniami producenta dla dzieci z przedziału wiekowego 4-10 lat.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLAYMOBIL POSTERUNEK POLICJI PLAY BOX 70306

PLAYMOBIL POSTERUNEK POLICJI PLAY BOX 70306

Produkty Powiązane