PLAYMOBIL 9319 MISJA RATOWNICZA STRAŻY POŻARNEJ

0000062000

Nowy produkt

2 szt.

222,59 zł

222,59 zł za szt.

Uwaga: Ostatnia sztuka!

PLAYMOBIL 9319 - City Action - MISJA RATOWNICZA STRAŻY POŻARNEJ

To naprawdę niebezpieczne wyzwanie! Z tym zestawem od PLAYMOBIL na pewno nie grozi Ci nuda! Jesteś gotowy na niesamowicie trudne wyzwanie? Zaczynamy!

Praca w szeregach straży pożarnej to naprawdę odpowiedzialny zawód. Strażacy każdego dnia pokonują przeciwności losu i z narażeniem własnego życia pomagają innym osobom w trudnych sytuacjach. W najnowszym zestawie od Playmobil znajdują się akcesoria, które pomogą im w tej trudnej pracy.

Przed Wami fantastyczny zestaw - od dzisiaj strażacy będą mogli skorzystać z trzech niezawodnych pojazdów poruszających się po różnym terenie, a nawet przestrzeni!  Po pierwsze, do dyspozycji strażaków będzie czerwony pojazd z syreną typu terenówka, która w szybki sposób dojedzie w niewygodny teren i pozwoli na udzielenie podstawowej opieki i pierwszej pomocy. Jeśli okaże się, że potrzebujący pomocy obywatel przebywa pod wodą, załoga strażacka bez wahania skorzysta z motorówki. Trzeci pojazd to helikopter, który sprawdzi się podczas przeszukiwania lądu z lotu ptaka.

W komplecie umieszczono w sumie 5 figurek postaci oraz akcesoria tematyczne, które pomogą im w przeprowadzeniu sprawnej akcji ratunkowej.

Zestaw zawiera:

- figurki -5 szt.,

- pojazdy,

- akcesoria tematyczne

Wiek dziecka: 4+
Ilość elementów: 98
Marka: PLAYMOBIL
Seria: City Action
Nr katalogowy: 9319
Producent: Brandstätter Group/ PLAYMOBIL
Wymiary opakowania: 50 cm x 58,5 cm x 13 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLAYMOBIL 9319 MISJA RATOWNICZA STRAŻY POŻARNEJ

PLAYMOBIL 9319 MISJA RATOWNICZA STRAŻY POŻARNEJ

Produkty Powiązane