Playmobil 70569 - Ucieczka ze spadochronem

0000069730

Nowy produkt

1 szt.

125,30 zł

125,30 zł za szt.

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Playmobil 70569 City Action - Helikopter policyjny: Ucieczka ze spadochronem
Policjanci czasami poruszają się helikopterem, którym monitorują miasteczko z góry lub przewożą przestępców między poszczególnymi posterunkami policji. Tym razem rutynowy lot okazał się być wyjątkowo stresujący dla jednego z policjantów – złoczyńca niespodziewanie zdecydował się na ucieczkę, używając w tym celu zielonego spadochronu!

Zestaw Helikopter policyjny: Ucieczka ze spadochronem to najnowsza propozycji marki Playmobil, która sprawdzi się u maluchów uwielbiających odgrywanie różnych scenek z życia służb porządkowych. Opakowanie zawiera łącznie 19 elementów, z których do złożenia jest tytułowy helikopter w niebieskim kolorze z napisami tematycznymi po bokach, figurka policjanta, figurka więźnia oraz spadochron. Materiałowa konstrukcja w zielonym kolorze wygląda wyjątkowo realistycznie i sprawia, że bandyta z rozłożonym spadochronem będzie opadał na dół w nieco wolniejszym tempie.

Odegraj pościg za groźnym przestępcą, posługując się przy tym policyjnym helikopterem! Wciel się w rolę policjanta i czym prędzej schwytaj rzezimieszka! Zestaw klocków Playmobil z serii City Action przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4. roku życia.

Helikopter policyjny: Ucieczka ze spadochronem - Klocki Playmobil - informacje dodatkowe:

Producent: Playmobil / Brandstätter Group
Seria: City Action
Numer katalogowy: 70569
Wiek dziecka: + 4 lata
Ilość elementów: 19
Wymiary opakowania: 38 cm x 28 cm x 8,5 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Playmobil 70569 - Ucieczka ze spadochronem

Playmobil 70569 - Ucieczka ze spadochronem

Produkty Powiązane