Playmobil 9421 Samochód rodzinny

0000070774

Nowy produkt

1 szt.

120,59 zł

120,59 zł za szt.

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Zabawki PLAYMOBIL stwarzają dzieciom wspaniałe możliwości odzwierciedlania i przeżywania świata w małym formacie!

Playmobil - 9421 Samochód rodzinny - jeśli wybierasz się na wakacje z rodziną to tylko dużym, rodzinnym autem, dzięki któremu wszystko spakujesz do pojemnego bagażnika. Samochód ma zdejmowany dach, dzięki czemu ułatwi, zajęcie pasażerom zajęcie swoich miejsc.

Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego „mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje.
Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurek PLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Playmobil 9421 Samochód rodzinny

Playmobil 9421 Samochód rodzinny

Produkty Powiązane