Playmobil 6928 Pojazd do przewozu Koni

0000070777

Nowy produkt

1 szt.

166,46 zł

166,46 zł za szt.

Uwaga: Ostatnia sztuka!

PLAYMOBIL 6928 Pojazd do przewozu koni, z miejscem dla dwóch koni, które można wprowadzić przez otwieraną z boku rampę. Ze zdejmowanym dachem, otwieranymi drzwiami oraz miejscem do spania dla dwóch figurek i wieloma dodatkami to pojazd bez którego transport koni będzie niezwykle trudny.

Niezwykle szczegółowe i realistycznie wyglądające detale inspirują Dzieci do budowania własnego „mini świata', w którym odgrywają scenki i wchodzą w role poszczególnych postaci. Dzięki temu zabawki PLAYMOBIL wspierają dziecięcy rozwój, pobudzają fantazję i kreatywność jednocześnie zachęcając do poznawania otaczającego świata. Ogromna paleta produktów obejmująca: zoo, farmę, stadninę, świat rycerzy i piratów, domki z wyposażeniem, szkołę, szpital, tematykę wakacyjną czy świat starożytny, sprawią że każde dziecko znajdzie tu coś co szczególnie je zainteresuje.
Staranny proces produkcji, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne wyłącznie na terenie Europy, wysokiej jakości tworzywa o pięknej kolorystyce oraz bezpieczeństwo zabawek PLAYMOBIL to kolejne zalety produktów tej marki, sprawiające że dorośli darzą je ogromnym zaufaniem i często po nie sięgają wybierając zabawki dla swoich Dzieci. To właśnie dzięki temu już 2,1 miliarda figurek PLAYMOBIL mieszka w dziecięcych pokojach na całym świecie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Playmobil 6928 Pojazd do przewozu Koni

Playmobil 6928 Pojazd do przewozu Koni

Produkty Powiązane