PLAYMOBIL 70628 Pteranodon: Atak z powietrza

0000074753

Nowy produkt

1 szt.

139,90 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Playmobil 70628 Pteranodon: Atak z powietrza 70628

Brak

Świat Dinozaurów wraz z jego bohaterami to niezmiennie ulubiony motyw dziecięcych zabaw. Najnowsza seria Playmobil Dino Rise oferuje pełne wrażeń spotkanie z tymi tajemniczymi i niezwykłymi gadami. Każdy z potężnych dinozaurów, T-Rex, Spinozaur, Sajchania oraz Triceraptos został doskonale przygotowany do walki, otrzymując odpowiednie uzbrojenie. W tym pełnym akcji świecie walecznej drużyny, nadzwyczajnie uzbrojonych dinozaurów oraz podstępnych, wojowniczych robotów dzieci mogą stać się bohaterami wielkiej przygody. Dzięki serii Dino Rise dinozaury trafiają do współczesnego świata, w którym trafiają na człowieka i technologie!

Dino Rise Pteranodon Atak z powietrza 70628. Wyposażony w siatkę na pociski. Postać może jeździć na Pteranodonie. Nawet na wysokich wysokościach okrutne zrobotyzowane maszyny są w ruchu. Dron sprawia, że przestrzeń powietrzna jest niebezpieczna. Ale to żaden problem dla Kaidana i jego zwinnego Pteranodona. Pterozaur zadomowił się na niebie. Dzięki siatce na pociski może błyskawicznie ogłuszać zbliżających się wrogów. Oczywiście jego dobry przyjaciel Kaidan zawsze jest z nim na plecach. Nie da się powstrzymać tego sprytnego duetu ludzi i latających dinozaurów. Atak z powietrza - odparty!

Charakterystyka produktu:

  • Figurki: 1 nastolatek Kaidan, 1 łobuziak
  • Zwierzęta: Pteranodon
  • Akcesoria: 1 dron, 1 statyw, 1 zdalne sterowanie, 1 naplecznik, 1 siatka,  7 haków, 2 przedmioty, 2 miny do rzucania, 2 hełmy, 1 słuchawki, 1 napierśnik, 1 para naramienników, 1 fryzura do wymiany

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLAYMOBIL 70628 Pteranodon: Atak z powietrza

PLAYMOBIL 70628 Pteranodon: Atak z powietrza

Produkty Powiązane