PLAYMOBIL 70625 Spinozaur: Podwójna obrona

0000074754

Nowy produkt

1 szt.

229,90 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Playmobil 70625 Spinozaur Podwójna obrona 70625P

Brak

Świat Dinozaurów wraz z jego bohaterami to niezmiennie ulubiony motyw dziecięcych zabaw. Najnowsza seria Playmobil Dino Rise oferuje pełne wrażeń spotkanie z tymi tajemniczymi i niezwykłymi gadami. Każdy z potężnych dinozaurów, T-Rex, Spinozaur, Sajchania oraz Triceraptos został doskonale przygotowany do walki, otrzymując odpowiednie uzbrojenie. W tym pełnym akcji świecie walecznej drużyny, nadzwyczajnie uzbrojonych dinozaurów oraz podstępnych, wojowniczych robotów dzieci mogą stać się bohaterami wielkiej przygody. Dzięki serii Dino Rise dinozaury trafiają do współczesnego świata, w którym trafiają na człowieka i technologie!

Dino Rise Spinozaur Podwójna obrona 70625. Wyposażony w działające armaty i zdejmowaną zbroję. Figurka może jeździć na Spinozaurze. Ze swoimi ostrymi jak brzytwa zębami spinozaur jest jednym z największych i najniebezpieczniejszych dinozaurów. Ale ten spinozaur nie jest zwykłym dinozaurem, ale czymś bardzo wyjątkowym. Odkąd został uwolniony z Dino Rock, on i jego przyjaciele, Samu i Ayla, walczą ramię w ramię z perfidnymi maszynami bojowymi, które próbują zniszczyć wszystko dookoła. Dzięki sprytnemu wyposażeniu bojowemu wuja Roba Spinozaur ma również specjalną zbroję ochronną i działa strzelające, które czynią go jeszcze bardziej niebezpiecznym. Czy zespołowi człowieka i Spinozaura połączonej mocy uda się powstrzymać roboty przed niszczeniem przyrody?

Charakterystyka produktu:

  • Figurki: 2 nastolatki Ayla i Samu
  • Zwierzęta: Spinozaur
  • Akcesoria: 2 zbroje na nogi, 2 pancerze, 1 zbroja na głowę, 2 szare pociski, 2 pomarańczowe pociski, 2 nakładki na pociski, 1 siedzisko, 2 fryzury do wymiany, 2 hełmy, 2 napierśniki, 1 naramienniki

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PLAYMOBIL 70625 Spinozaur: Podwójna obrona

PLAYMOBIL 70625 Spinozaur: Podwójna obrona

Produkty Powiązane