Format a5 zeszyt

Poszukując zeszytów np. do szkoły, zapewne najczęściej sięgamy po format A5 - zeszyt o takich wymiarach (ok. 15x21 cm) są najbardziej popularnym formatem używanym przez uczniów. Również poza szkołą wybieramy często format A5 - zeszyt taki jest poręczny i zmieści się w każdej torbie czy plecaku. Dostępne w linie, kratki lub gładkie, w wielu kolorach i wzorach oferują zarówno znakomitą funkcjonalność, jak i piękny wygląd.

 

Format a5 zeszyt – kliknij i zapoznaj się z ofertą

 

Na naszej stronie wyprawka do szkoły mamy zeszyty w różnych rozmiarach. Najczęściej wybierane zeszyty są w formacie a5. Są to zarówno zeszyty do ćwiczeń odpowiednie dla nauczycieli, uczniów i studentów jak i zeszyty formatu A5 dla każdego ucznia dopasowane do jego indywidualnych potrzeb. Zeszyty formatu A5 to zeszyty w linię, w kratkę, zeszyty formatu A5 w bogatej kolorystyce i wzorach, zeszyty formatu A5 przedmiotowe oraz tematyczne. Zeszyty formatu A5 laminowane ze zszywanym grzbietem. W zależności od gustu i indywidualnych potrzeb, każdy z naszych klientów znajdzie w naszej ofercie odpowiedni zeszyt formatu A5. Zeszyty formatu A5 to najczęściej spotykany format zeszytu, zeszyty formatu A5 mają wysoką jakość papieru, są estetycznie wykończone, zeszyty formatu A5 uwzględniają najnowsze trendy w modzie, charakteryzuje je modna grafika okładek.

Zeszyty formatu A5 są odpowiednie do biura i każdej firmy, aby przechowywać w nich wszystkie przypomnienia i niezbędne notatki. Mamy szeroki wybór zeszytów na spirali formatu A5. Zeszyty formatu A5 wykorzystywane są przez pracowników biur, uczniów oraz studentów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą różnorodną ofertą, każdy z naszych klientów znajdzie odpowiedni zeszyt formatu A5 w ulubionym kolorze i wzorze dostosowany do jego potrzeb.

Oferujemy korzystne ceny udzielamy rabatów.