PUZZLE 4W1 BOB BUDOWNICZY PRACOWITY DZIEŃ TREFL

PU-9317

Nowy produkt

7 szt.

29,90 zł

29,90 zł za szt.

Zostały stworzone przez niezwykle popularną i cenioną za wysoką jakość zabawek polską firmę Trefl. Zestaw ten pochodzi z serii Bob Budowniczy.


Zestaw 4w1 składa się z 4 obrazków do ułożenia, z elementami w ilości: 12, 15, 20, 24 z nadrukiem z przygodami jednej z najbardziej kultowych bajek dla dzieci.

Na obrazkach znajdują się zadania, które Bob wykonuje podczas intensywnego dnia, takie jak mycie spychacza, jedzenie śniadania i inne.
Ułożone obrazki mają wymiary 28,5 x 20,5 cm. Puzzle są wykonane z kalandrowanego papieru odbijającego światło oraz z ekologicznych materiałów, dzięki czemu cechuje je wysoka jakość, duże nasycenie kolorów i bezpieczeństwo zabawy.


Puzzle te zachwycą każde dziecko, które uwielbia Boba Budowniczego. Dzięki poręcznym wymiarom ich elementów układanie nie sprawi dzieciom trudności. Zestaw zapakowany jest w ładne, kolorowe opakowanie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako prezent.

Puzzle to klasyczna rozrywka, która rozwija zdolności motoryczne dziecka, jego zdolności logicznego myślenia, pamięci i koncentracji.

dla dzieci od 3 roku życia
obrazki po ułożeniu: 28,5 x 20,5 cm
zestaw puzzli zawiera 71 elementów
wyprodukowane w Polsce
wymiary opakowania: 28,3 x 28 x 6,2 cm
kod producenta: 34350

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PUZZLE 4W1 BOB BUDOWNICZY PRACOWITY DZIEŃ TREFL

PUZZLE 4W1 BOB BUDOWNICZY PRACOWITY DZIEŃ TREFL

Produkty Powiązane