Puzzle Trefl żaba z liściem 500 elementów

PU-7662

Nowy produkt

24,90 zł

24,90 zł za szt.

Ten produkt nie jest już w magazynie

Puzzle 500 elementów z zieloną żabką trzymającą liść i chroniącą się przed deszczem

Materiały najwyższej klasy

Do produkcji wszystkich puzzli, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, wykorzystywane są materiały najwyższej jakości. Podstawowym surowcem jest starannie wyselekcjonowany, przyjazny dla środowiska, możliwie najtrwalszy karton. Dzięki temu, każdy element układanki zachowuje swój optymalny kształt i idealnie wpisuje się w większą całość - za każdym razem.  Produkt został wyprodukowany w Polsce.

Aby upewnić się, że każdy element układanki idealnie łączy się z pozostałymi, producent używa precyzyjnej techniki cięcia, która zapewnia w 100%, prawidłowe cięcie każdego pojedynczego kawałka puzzli. Wszystkie wykrojniki zostały wykonane ręcznie, dzięki temu każdy element jest w pewnym sensie unikalny i pasuje tylko tam, gdzie powinien być umieszczony.

Zabawa z puzzlami naturalnie stymuluje rozwój mózgu, trenując pamięć oraz umiejętność logicznego myślenia i wpływając na kreatywność oraz zdolność rozumowania i kojarzenia. Układając puzzle ćwiczymy koncentrację i cierpliwość, oraz nasze zdolności manualne.

Układanie puzzli może być zajęciem samodzielnym, ale również wspaniałą rozrywką w grupie przyjaciół lub w gronie rodzinnym.

Wymiary motywu: 58 x 34 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Puzzle Trefl żaba z liściem 500 elementów

Puzzle Trefl żaba z liściem 500 elementów

Produkty Powiązane