Eko Klocki Brick Trick Buduj z cegły Zamek 61539

0000080437

Nowy produkt

2 szt.

84,89 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Trefl Buduj z cegły Zamek EKO Klocki

Został stworzony przez cenioną polską markę Trefl, która specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości puzzli, gier i zabawek.

Pochodzi z serii Buduj z cegły - Brick Trick, umożliwiającej budowanie modeli budynków przy użyciu prawdziwych cegiełek, drewna i elementów dekoracyjnych, takich jak trawa czy kamyczki. Wśród modeli Brick Trick odnaleźć można piękne wsie, miasta oraz średniowieczne grody i zamki.

Zestaw składa się z ponad 210 elementów z naturalnej cegły, kleju do budowy, podstawki z płyty HDF i elementów z tektury oraz instrukcji.

Jest niezwykle prosty i przyjemny w złożeniu, zapewni długie godziny zabawy i wspomoże rozwój motoryczny.

Dziecko będzie mogło układać cegiełki, docinać i kleić deseczki oraz dekorować swoją wspaniałą budowlę. Załączone akcesoria sprawią, że budynek będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie.

Można stworzyć budowlę według instrukcji lub korzystając z własnej wyobraźni. Zestaw sprawdzi się idealnie nie tylko dla małych początkujących pasjonatów modelarstwa, ale również dla dorosłych. Doskonała zabawa dla całej rodziny murowana! Ale to nie koniec! Aby ponownie stworzyć budynek i móc korzystać z tych samych cegieł, należy rozpuścić konstrukcję w wodzie.

Zestaw rozwija u dzieci zdolności manualne, wyobraźnię i ćwiczy koncentrację.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Eko Klocki Brick Trick Buduj z cegły Zamek 61539

Eko Klocki Brick Trick Buduj z cegły Zamek 61539

Produkty Powiązane