Eko Klocki Brick Trick buduj z cegły Pałac 61542

0000080440

Nowy produkt

2 szt.

129,90 zł

Uwaga: Ostatnia sztuka!

Buduj z cegły Zamek Pałac EKO klocki

Został stworzony przez cenioną polską markę Trefl, która specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości puzzli, gier i zabawek. Pochodzi z serii Buduj z cegły - Brick Trick, umożliwiającej budowanie modeli budynków przy użyciu prawdziwych cegiełek, drewna i elementów dekoracyjnych, takich jak trawa czy kamyczki. Wśród modeli Brick Trick odnaleźć humbi_pl można piękne wsie, miasta oraz średniowieczne grody i zamki.

Zestaw składa się z ponad 350 elementów 100% naturalnej cegły, deseczek, podstawy oraz kartonowych pionków i akcesoriów (m.in. mnich, rycerz czy smok). Umożliwi zbudowanie makiety średniowiecznego pałacu od podstaw! Dziecko będzie mogło układać cegiełki, docinać i kleić deseczki oraz dekorować swoją wspaniałą budowlę. Załączone kartonowe pionki i akcesoria sprawią, że budynek będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie.

Można stworzyć budowlę według instrukcji lub korzystając z własnej wyobraźni. Zestaw sprawdzi się idealnie nie tylko dla małych początkujących pasjonatów modelarstwa, ale również dla dorosłych. Doskonała zabawa dla całej rodziny murowana! Ale to nie koniec! Aby ponownie stworzyć budynek i móc korzystać z tych samych cegieł, należy rozpuścić konstrukcję w wodzie. Zestaw rozwija u dzieci zdolności manualne, wyobraźnię i ćwiczy koncentrację.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Eko Klocki Brick Trick buduj z cegły Pałac 61542

Eko Klocki Brick Trick buduj z cegły Pałac 61542

Produkty Powiązane